Tüm Kategoriler
En beğendiğiniz markaların en iyi ürünlerine en uygun fiyatlarla hemen sahip olabilirsiniz.
 
  • 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module M
 
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module M

Ürün Kodu : ARM-42329
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module M
Piyasa Fiyatı :
Site Fiyatı : 789.04 $
Bu ürünü indirimli alabileceğiniz 3 stok kalmıştır.
Kredi Kartı ile Tek Çekim : 5,752.18 TL
Havale ile İndirimli : 5,752.18 TL
%
57.52
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar
Aciklama 1:9 micron single mode fiber kablo ile
Aciklama 2:10km ye kadar veri transferi
Aciklama 3:SC-type connector
Garanti Suresi:24 Ay
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Benzer Ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır