Tüm Kategoriler
En beğendiğiniz markaların en iyi ürünlerine en uygun fiyatlarla hemen sahip olabilirsiniz.
 
  • 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF
 
1000BASE-SX SFP transceiver module MMF

Ürün Kodu : ARM-42335
1000BASE-SX SFP transceiver module MMF
Piyasa Fiyatı :
Site Fiyatı : 396.50 $
Bu ürünü indirimli alabileceğiniz 0 stok kalmıştır.
Kredi Kartı ile Tek Çekim : 2,312.23 TL
Havale ile İndirimli : 2,312.23 TL
%
23.12
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar
Aciklama 1:62,5 micron multi mode fiber kablo ile 220mt ye kadar veri transferi
Aciklama 2:50 micron multi mode fiber kablo ile 550mt ye kadar veri transferi
Aciklama 3:SC-type connector
Garanti Suresi:24 Ay
Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Benzer Ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır