Tüm Kategoriler
En beğendiğiniz markaların en iyi ürünlerine en uygun fiyatlarla hemen sahip olabilirsiniz.
 
  • COBO Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP
 
COBO Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP

Ürün Kodu : ARM-43494
COBO Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP
Piyasa Fiyatı :
Site Fiyatı : 126.09 $
Bu ürünü indirimli alabileceğiniz 4 stok kalmıştır.
Kredi Kartı ile Tek Çekim : 905.69 TL
Havale ile İndirimli : 905.69 TL
%
9.06
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar
Aciklama 1:multimode fiber
Aciklama 2:850 nm wavelength
Aciklama 3:support up to 550 m
Garanti Suresi:24 Ay
Model:SFP-GBIC
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Benzer Ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır