Tüm Kategoriler
En beğendiğiniz markaların en iyi ürünlerine en uygun fiyatlarla hemen sahip olabilirsiniz.
 
  • Pigtail SC Simplex 1m 50 Mic OM3
 
Pigtail SC Simplex 1m 50 Mic OM3

Ürün Kodu : ARM-13980
Pigtail SC Simplex 1m 50 Mic OM3
Piyasa Fiyatı :
Site Fiyatı : 18.20 $
Bu ürünü indirimli alabileceğiniz 754 stok kalmıştır.
Kredi Kartı ile Tek Çekim : 105.38 TL
Havale ile İndirimli : 105.38 TL
%
1.05
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar
Aciklama 1:Pigtail SC Simplex 1m 50 Mic OM3
Garanti Suresi:12 Ay
Kablo Tipi:Pigtail
Renk:Seçiniz
Uzunluk:Seçiniz
Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Benzer Ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır