• Hpe Msa 8gb Sw Fc Sfp 4pk Xcvr
 
Hpe Msa 8gb Sw Fc Sfp 4pk Xcvr

Ürün Kodu : IND-C8R23B
Fiyatı : 405.83 $
Kredi Kartı ile Tek Çekim : 7,040.18 TL
Havale ile İndirimli : 7,040.18 TL
%
70.40
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar
Marka:HPE
Yükseklik:8,5 mm
Genişlik:13,4 mm
Derinlik:56,5 mm
Arayüz:SFP+
Maksimum veri aktarım hızı:8000 Mbit/s
Dalga boyu:850 nm
Fiber optik bağlantı:LC
Fiber kablo çapı destekli:50/125,62.5/125 µm
SFP alıcıverici türü:Fiber optik
Uyumlu Sistem (HS) kodu:85369010
Çok modlu fiber (MMF) destekli:Evet
Tek modlu fiber (SMF) destekli:Hayır
SFP alıcı-verici standardı:SW
Desteklenen ürünler:MSA 2050 Storage, MSA 2052 Storage
İçerikteki ürün sayısı:4 adet
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Benzer Ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır