• SC-LC Duplex OM4 Patch Cord 1m
 
SC-LC Duplex OM4 Patch Cord 1m

Ürün Kodu : IND-T56-M0228-10
Fiyatı : 34.13 $
Kredi Kartı ile Tek Çekim : 592.07 TL
Havale ile İndirimli : 592.07 TL
%
5.92
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar
Marka:HCS
Kablo uzunluğu:1 m
Ürün rengi:Turuncu
Bağlayıcı 1:SC
Bağlayıcı 2:LC
Çekirdek çapı:50 µm
Kılıf çapı:125 µm
Ceket malzemesi:Naylon / Polivinil Klorür (PVC)
Konnektör 1 cinsi:Erkek
Konnektör 2 cinsi:Erkek
Fiber optik tipi:OM4
Paket başına miktar:1 adet
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Benzer Ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır