• LC-LC Dupleks OM3 Patch Cord 7m
 
LC-LC Dupleks OM3 Patch Cord 7m

Ürün Kodu : IND-T54-M0288-70
Fiyatı : 34.24 $
Kredi Kartı ile Tek Çekim : 593.98 TL
Havale ile İndirimli : 593.98 TL
%
5.94
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar
Marka:HCS
Tam iki taraflı baskı:Evet
Kablo uzunluğu:7 m
Ürün rengi:Turuncu
Bağlayıcı 1:LC
Bağlayıcı 2:LC
Fiber mod yapısı:Çok-modlu
Çekirdek çapı:50 µm
Kılıf çapı:125 µm
Ceket malzemesi:Polivinil klorid (PVC)
Konnektör 1 cinsi:Erkek
Konnektör 2 cinsi:Erkek
Fiber optik tipi:OM3
Çalışma ısısı aralığı:-40 - 85 °C
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Benzer Ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır