• SC/SC Duplex Patch Cord OM2 LSZH 2m
 
SC/SC Duplex Patch Cord OM2 LSZH 2m

Ürün Kodu : IND-033070
Fiyatı : 16.43 $
Kredi Kartı ile Tek Çekim : 285.02 TL
Havale ile İndirimli : 285.02 TL
%
2.85
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar
Marka:LEGRAND
Paket ağırlığı:210 g
Ambalaj derinliği:91 mm
Ambalaj yüksekliği:179 mm
Ambalaj genişliği:181 mm
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Benzer Ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır