• ST/SC Duplex Patch Cord OM2 LSZH 2m
 
ST/SC Duplex Patch Cord OM2 LSZH 2m

Ürün Kodu : IND-033072
Fiyatı : 14.97 $
Kredi Kartı ile Tek Çekim : 259.69 TL
Havale ile İndirimli : 259.69 TL
%
2.60
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar
Marka:LEGRAND
Paket ağırlığı:240 g
Ambalaj derinliği:91 mm
Ambalaj yüksekliği:179 mm
Ambalaj genişliği:181 mm
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Benzer Ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır