• SC/LC Duplex Patch Cord OM2 LSZH 1m
 
SC/LC Duplex Patch Cord OM2 LSZH 1m

Ürün Kodu : IND-033075
Fiyatı : 19.69 $
Kredi Kartı ile Tek Çekim : 341.57 TL
Havale ile İndirimli : 341.57 TL
%
3.42
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar
Marka:LEGRAND
Paket ağırlığı:155 g
Ambalaj derinliği:91 mm
Ambalaj yüksekliği:179 mm
Ambalaj genişliği:181 mm
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Benzer Ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır