• LC/ST Duplex Patch Cord OM2 LSZH 3m
 
LC/ST Duplex Patch Cord OM2 LSZH 3m

Ürün Kodu : IND-033061
Fiyatı : 26.22 $
Kredi Kartı ile Tek Çekim : 454.85 TL
Havale ile İndirimli : 454.85 TL
%
4.55
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar
Marka:LEGRAND
Paket ağırlığı:148 g
Ambalaj derinliği:91 mm
Ambalaj yüksekliği:179 mm
Ambalaj genişliği:181 mm
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Benzer Ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır