• SC/SC Duplex Patch Cord OM3 LSZH 1m
 
SC/SC Duplex Patch Cord OM3 LSZH 1m

Ürün Kodu : IND-032609
Fiyatı : 17.76 $
Kredi Kartı ile Tek Çekim : 308.09 TL
Havale ile İndirimli : 308.09 TL
%
3.08
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar
Marka:LEGRAND
Ağırlık:65 g
Paket başına miktar:1 adet
Kablo uzunluğu:1 m
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Benzer Ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır