• SC/SC Duplex Patch Cord OM4 LSZH 3m
 
SC/SC Duplex Patch Cord OM4 LSZH 3m

Ürün Kodu : IND-032632
Fiyatı : 24.29 $
Kredi Kartı ile Tek Çekim : 421.37 TL
Havale ile İndirimli : 421.37 TL
%
4.21
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar
Marka:LEGRAND
Ağırlık:76 g
Paket başına miktar:1 adet
Kablo uzunluğu:3 m
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Benzer Ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır