• LC/LC Duplex Patch Cord OM4 LSZH 0,5m
 
LC/LC Duplex Patch Cord OM4 LSZH 0,5m

Ürün Kodu : IND-032633
Fiyatı : 35.57 $
Kredi Kartı ile Tek Çekim : 617.05 TL
Havale ile İndirimli : 617.05 TL
%
6.17
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar
Marka:LEGRAND
Ağırlık:46 g
Paket başına miktar:1 adet
Kablo uzunluğu:0,5 m
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Benzer Ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır