• LC/LC Uniboot Cord SM LSZH 1m
 
LC/LC Uniboot Cord SM LSZH 1m

Ürün Kodu : IND-032686
Fiyatı : 37.67 $
Kredi Kartı ile Tek Çekim : 653.48 TL
Havale ile İndirimli : 653.48 TL
%
6.53
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar
Marka:LEGRAND
Kablo uzunluğu:1 m
Ürün rengi:Sarı
Bağlayıcı 1:LC
Bağlayıcı 2:LC
Fiber mod yapısı:Tekli mod
Çekirdek çapı:9 µm
Kılıf çapı:125 µm
Ceket malzemesi:Düşük dumanlı sıfır halojenli (LSZH)
Konnektör 1 cinsi:Erkek
Konnektör 2 cinsi:Erkek
Fiber optik tipi:OS1/OS2
Paket başına miktar:1 adet
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Benzer Ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır