• LC/LC Uniboot Cord OM4 LSZH 5m
 
LC/LC Uniboot Cord OM4 LSZH 5m

Ürün Kodu : IND-032698
Fiyatı : 46.08 $
Kredi Kartı ile Tek Çekim : 799.38 TL
Havale ile İndirimli : 799.38 TL
%
7.99
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar
Marka:LEGRAND
Kablo uzunluğu:5 m
Ürün rengi:Deniz mavisi rengi
Bağlayıcı 1:LC
Bağlayıcı 2:LC
Ethernet arayüz türü:10 Gigabit Ethernet
Fiber mod yapısı:Çok-modlu
Çekirdek çapı:50 µm
Kılıf çapı:125 µm
Ceket malzemesi:Düşük dumanlı sıfır halojenli (LSZH)
Konnektör 1 cinsi:Erkek
Konnektör 2 cinsi:Erkek
Fiber optik tipi:OM4
Paket başına miktar:1 adet
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Benzer Ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır