• LCS3 12 Fiber MTP-MTP OM3 10M
 
LCS3 12 Fiber MTP-MTP OM3 10M

Ürün Kodu : IND-032441
Fiyatı : 459.81 $
Kredi Kartı ile Tek Çekim : 7,976.60 TL
Havale ile İndirimli : 7,976.60 TL
%
79.77
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar
Marka:LEGRAND
Ağırlık:566 g
Paket başına miktar:1 adet
Kablo uzunluğu:10 m
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Benzer Ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır