• LCS3 12 Fiber MTP-MTP OM3 20M
 
LCS3 12 Fiber MTP-MTP OM3 20M

Ürün Kodu : IND-032442
Fiyatı : 505.00 $
Kredi Kartı ile Tek Çekim : 8,760.54 TL
Havale ile İndirimli : 8,760.54 TL
%
87.61
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar
Marka:LEGRAND
Ağırlık:754 g
Paket başına miktar:1 adet
Kablo uzunluğu:20 m
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Benzer Ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır