• Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable
 
Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable

Ürün Kodu : IND-00MN505
Fiyatı : 43.07 $
Kredi Kartı ile Tek Çekim : 747.16 TL
Havale ile İndirimli : 747.16 TL
%
7.47
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar
Marka:LENOVO
Kablo uzunluğu:3 m
Bağlayıcı 1:LC
Bağlayıcı 2:LC
Fiber mod yapısı:Çok-modlu
Uyumlu Sistem (HS) kodu:85447000
Fiber optik tipi:OM3
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Benzer Ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır